Авто

Названі найнадійніші автомобілі у світі

Lexus GX460

Американська некомерційна організація Consumer Reports опублікувала результати дослідження надійності автомобілів різних брендів. Найнадійнішими автомобілями в світі визнані японські-бренди Lexus, Mazda, Toyota і Infiniti зайняли перші чотири рядки.

На іншому полюсі-Lincoln, Tesla і Jeep. Абсолютним рекордсменом став позашляховик Lexus GX з результатом 100 балів, а найгіршу оцінку власники дали Mercedes-Benz GLE — німецький кросовер набрав всього п’ять балів.

Аналітики Consumer Reports складають щорічний рейтинг на основі опитувань американських автолюбителів з особистими машинами не старше 20 років.

Читайте також:  Ford потролив Tesla через недавнє «блокування» електрокарів

Список формується на основі суб’єктивних думок власників — респонденти самі перераховують поломки, з якими зіткнулися в останній рік, а потім в залежності від серйозності дефекту формується оцінка надійності за 100-бальною шкалою.

Після торішнього тріумфу Mazda опустилася на другу сходинку, поступившись Lexus один бал (76 проти 75). Третє місце за Toyota (71), в п’ятірку входять Infiniti (69) і Buick (66). Найбільш проблемними брендами визнані Volkswagen (31), Genesis (30), Jeep (26), Tesla (25) і Lincoln (18).

Що стосується моделей, то найменше нарікань до Lexus GX 460 (абсолютний рейтинг 100), Kia Niro EV (95), Toyota Prius (91-93), Cadillac XT5 (89) і Mazda MX-5 (88). П’ятірка найбільш ненадійних автомобілів в 2021 році складається з Chevrolet Corvette (13), Chevrolet Silverado (11), Ford Mustang (9), Ford Explorer (8) і Mercedes-Benz GLE (5).

Читайте також:  Volkswagen завершить виробництво знакової моделі Santana

Відзначається, що азіатські моделі з середнім показником надійності 62 попереду європейських (44) і американських (42) конкурентів. Втім, деякі бренди в підсумковий список не потрапили, так як Consumer Reports не вдалося опитати мінімальну кількість власників і зібрати статистику.