Авто

Tesla зберегла передостаннє місце у рейтингу надійності

Tesla

Видання Consumer Reports в новому рейтингу надійності залишило американського виробника електрокарів Tesla на 27 місці з 28. Гірше, ніж у Тесли, з надійністю йдуть справи тільки в іншої американської марки — Lincoln. Експерти відзначили, що хоча Tesla і покращує якість своєї продукції, в порівнянні з іншими автовиробниками надійність електрокарів як і раніше залишає бажати кращого. А За останній рік ніяких змін і зовсім не відбулося.

Експерти видання Consumer Reports помістили марку Tesla на передостаннє місце в свіжому рейтингу надійності — втім, точно так само, як і в минулому році.

Читайте також:  Ford розкрив дату дебюту Ranger нового покоління

Молодший електричний кросовер Model Y до того ж увійшов до списку з десяти найменш надійних автомобілів 2021 року. Старший електрокросовер Model X лише трохи надійніше – його задні двері хитромудрої конструкції назвали постійним джерелом головного болю для власників машини.

В окремому рейтингу надійності серед виробників електромобілів Tesla посіла 30 місце з 33 брендів. Серед проблем Model Y експерти відзначають погану якість збірки і нерівномірні зазори кузовних панелей, дефекти забарвлення і безліч інших недоліків.

У електрокарів Tesla Model X і Model S є проблеми з роботою електроніки, кліматичної системи та мультимедійної системи. Надійність моделей Y, X і S експерти Consumer Reports описали як “значно нижче середнього”.

Читайте також:  McLaren не підтвердив перехід під контроль Audi

Надійність седана Model 3 удостоїлася оцінки «середня». Видання виключило Tesla Model S зі списку рекомендованих до покупки моделей в минулому році-після того, як експерти виявили проблеми з пневматичною підвіскою, мультимедійною системою і тачскріном.