Економіка

У ЄС розповіли, скільки грошей хочуть інвестувати в Україну

Євро

ЄС зацікавлений у розвитку в Україні програм із зеленого та цифрового переходу, оновлення інфраструктури та підтримки малого та середнього бізнесу.

Євросоюз у найближчі сім років має намір залучити в Україну інвестиції у розмірі близько семи мільярдів євро. Про це у суботу, 20 листопада, повідомила заступник СЕО Генерального директорату Єврокомісії з питань політики добросусідства та переговорів щодо розширення Катаріна Матернова, пише Інтерфакс-Україна.

За словами Матернової, ЄС зацікавлений у розвитку в Україні програм із зеленого та цифрового переходу, оновлення інфраструктури та підтримки малого та середнього бізнесу.

Читайте також:  Ціна на автогаз встановила рекорд в Україні

При цьому вона зазначила, що для залучення інвесторів Україна має попрацювати. Зокрема, вона наголосила на необхідності проведення прозорої приватизації, яка, на її думку, принесе в країну знання та ноу-хау, нову практику ведення бізнесу та можливості бути ланкою європейського ланцюга виробництва.

“І одна із сфер, де потрібно, просто необхідно зробити краще, – це державне управління, корпоративне управління, правосуддя, передбачуваність бізнес-середовища. Знову ж таки, покращення були, але я не думаю, що Україна вже там – доведеться попрацювати, щоб змінити настрої інвесторів та залучити інвестиції”, – підсумувала вона.