Технології

Знайдено спосіб повернути дізлайки на YouTube

YouTube

З недавніх пір на YouTube зник лічильник дізлайков під відео, від чого користувачі були не в захваті. Розробник Дмитро Селіванов вирішив взяти ситуацію в свої руки і випустив спеціальне розширення для браузерів, що повертає підрахунок пальців вниз.

Розширення під назвою Return Youtube Dislike вже доступне для Chrome і Firefox. Автор також розглядає можливість інтеграції свого алгоритму в додаток Youtube Vanced. Правда, варто відзначити, що розробнику довелося піти на деякі хитрощі, щоб повернути лічильник.

Зараз Return Youtube Dislike ґрунтується на API YouTube для підрахунку кількості дизлайків. Проблема в тому, що ці інструменти перестануть працювати вже 13 Грудня. Однак Розробник вже готується до цього: коли API закриються, розширення буде покладатися на дані від користувачів для обчислення фактичної кількості дизлайків до відео. Ймовірно, показник буде не зовсім точним, але загальну картину настрою глядачів він відобразити зможе.

Читайте також:  Представлено пауербанк-валізу для заряджання електромобілів

Для Firefox розширення доступне у фірмовому магазині, а ось для Chrome його поки що потрібно встановлювати вручну через режим розробника. За словами Дмитра, модерація в магазині розширень Chrome займає більше часу, але незабаром воно з’явиться і там. Більше інформації можна знайти на офіційному сайті проекту.

Відзначимо, що нововведення з боку розробників YouTube з негативом зустріли не тільки користувачі, але і Джавед Карім — один з творців сервісу і автор першого відео на ньому.