Технології

Десктопна версія Google Play змінилася до невпізнання

Google Play

Google згадала про десктопної версії свого цифрового магазину Play Store, випустивши для нього масштабне оновлення. Сервіс піддався одному з найбільших редизайнів за історію свого існування.

Сайт Google Play став куди більш мінімалістичним і тепер нагадує свою мобільну версію. Розділи з додатками, іграми, фільмами і книгами тепер займають мінімум місця і розташовуються у верхній частині екрану.

Сірий фон замінений на білий, а на головній сторінці користувача зустрічають великі банери з популярними іграми і додатками. До слова, тепер можна вибрати відображення ігор і додатків, адаптованих для смартфонів, планшетів, телевізорів або хромбуків.

Читайте також:  iPad допоміг врятувати батька та дочку після авіакатастрофи

Google Play

При відкритті сторінки будь-якої програми або гри інформація про них тепер займає практично весь простір на екрані, а ось рекомендації та інший контент став менш нав’язливим. Аналогічно з фільмами, де тепер відразу видно призначена для користувача оцінка, рейтинг на Rotten Tomatoes і інша корисна інформація.

Оновлення десктопної версії Google Play проходить поетапно і поки доступно далеко не всім користувачам. Деякі користувачі повідомляють, що змогли отримати його, скориставшись VPN з вибором Тайваню або Південної Кореї.