Авто

Xiaomi створила компанію для виробництва автомобілів

Xiaomi car

Xiaomi продовжує активно готуватися до виходу на новий для себе автомобільний ринок. Як стало відомо, 18 листопада, була створена друга компанія, назва якої безпосередньо вказує на зв’язок з автомобільною промисловістю.

У вересні цього року була створена Xiaomi Automobile Co., Ltd, а тепер стало відомо про реєстрацію Xiaomi Automobile Technology Co., Ltd. Законним представником нової компанії вказаний сам Лей Цзюнь, засновник і глава Xiaomi.

Додатково вказується, що зареєстрований капітал нової компанії становить 1 мільярд юанів (близько $156,7 мільйона). З опису цієї фірми говориться, що вона буде займатися виробництвом автомобілів і розробкою нових технологій.

Читайте також:  Jaguar Land Rover передумал судиться с Volkswagen из-за внедорожной системы

Xiaomi car

Нагадаємо, що Xiaomi офіційно оголосила про намір випускати власні автомобілі в березні цього року. У проект вже інвестували 10 мільярдів ЮАНІВ (приблизно $1,57 мільярда), а протягом наступних 10 років компанія має намір виділити ще близько 60 мільярдів ЮАНІВ (близько $9,4 мільярда доларів).

Курирувати розробку електромобілів має намір безпосередньо Лей Цзюнь. Випуск першого електрокара Xiaomi очікується в першій половині 2024 року.