Авто

Тільки третина людей знає, що електрокари їздять не на бензині, показало опитування

Toyota

Все більше споживачів у світі цікавиться електромобілями, проте більшість досі не розуміє, що вони з себе представляють. Як показало опитування Toyota, результати якого оприлюднили на прем’єрі кросовера bZ4X в США, 66 відсотків вважають, що електромобілі оснащуються бензиновими двигунами внутрішнього згоряння. Таким чином, правильну відповідь дали тільки 34 відсотки – тобто, трохи більше третини опитаних.

До цього аналогічне дослідження автовиробник проводив ще в 2019 році. З тих пір ринок автомобілів помітно виріс, як і різноманітність моделей, проте результат не покращився ні на один відсоток. І два роки тому, і зараз за ДВС проголосували 66 відсотків респондентів.

Друге питання дослідження також не дало обнадійливого результату. На питання “Чи необхідно підключати гібридні автомобілі до електромережі?” 75 відсотків опитаних відповіли ствердно, хоча необхідності такої немає: на бензоелектричних моделях можна пересуватися і з розрядженою батареєю.

У Toyota відзначили, що така статистика розчаровує, так як перший гібридний Prius побачив світ більше 20 років тому. У зв’язку з цим японський виробник має намір запустити просвітницьку кампанію і навіть навчальний центр, який займеться випуском навчальних відеороликів про «зелений» транспорт.

Читайте також:  Lancia випустить три електрокари і перейде на вторсировину

Джерело: Carscoops