Авто

Весь тираж нового китайського седана від Great Wall розкупили за три з половиною години

Salon Mecha Dragon © GWM

Корпорація Great Wall Motor представила на автосалоні в Гуанчжоу дебютну модель своєї нової марки Salon. Це п’ятиметровий повнопривідний седан під назвою Mecha Dragon з електричною силовою установкою з двох електромоторів сукупною потужністю 550 кінських сил.

Ємність тягової батареї – 115 кВт∙год, а запас ходу на одній зарядці становить 802 кілометри по циклу NEDC. З місця до 100 кілометрів на годину «механічний дракон» розганяється за 3,7 секунди.

Читайте також:  Toyota оновила Camry до 2022 модельного року

Як повідомляє видання Autohome, китайський седан побудований на сучасній 800-вольтовій електричній архітектурі, а зарядний пристрій постійного струму розрахований на рекордну потужність в 480 кВт — завдяки цьому запас ходу на 400 кілометрів можна поповнити всього за десять хвилин. Правда, зарядних терміналів такої потужності поки просто не існує. До того ж Salon Mecha Dragon став першим у світі автомобілем з чотирма лідарами!

Salon Mecha Dragon © GWM

Фото: GWM

Їх використовує фірмовий автопілот Captain Cruise-разом з сімома камерами надвисокої чіткості, п’ятьма радарами міліметрового діапазону і дюжиною ультразвукових сенсорів. Всі ці дані обробляє окремий комп’ютер з продуктивністю 400 трильйонів операцій в секунду.

Читайте також:  BMW 7-Series нового покоління отримає автопілот третього рівня

Salon Mecha Dragon © GWM

Передбачена і система комунікації V2X для обміну даними з іншими машинами і дорожньою інфраструктурою. Інтер’єр седана показаний поки тільки на фотографіях і там все досить стандартно — витягнутий по горизонталі екран мультимедійної системи і рівну підлогу.

Серійне виробництво електрокара Mecha Dragon почнеться в 2022 році. За нинішньою модою, спочатку буде випущена дебютна серія тиражем в 101 екземпляр.

Онлайн-прийом замовлень на неї стартував вчора о 10:00, але через всього три з половиною години, о 13: 38, вся сотня «механічних драконів» була розпродана. Вартість електричного седана з лімітованого виконання склала 76 тисяч доларів.