Технології

Apple запатентувала Apple Watch із «плоським» дизайном

Apple Watch Series 7

Множинні прогнози інсайдерів про плани Apple випустити смарт-годинник, дизайн яких буде стилізований під iPhone 12 і iPhone 13, підтвердилися черговим патентом американської компанії. На опублікованих ескізах представлена нова версія популярного гаджета в корпусі з плоскими гранями.

Дизайн зображеної на патентних ескізах “нестандартної” версії Apple Watch перегукується не тільки з останніми двома поколіннями смартфонів Apple, але і з лінійкою планшетів iPad. Відповідна заявка була подана патентне бюро в травні 2020 року.

Читайте також:  Дані користувачів Firefox з'явилися у відкритому доступі

Apple Watch

У супровідній документації зазначається, що бічні стінки смарт-годин можуть бути як плоскими, так і вигнутими. Інженери також розглядають різні схеми виконання корпусу – наприклад, в патенті згадуються як прямокутний, так і квадратний варіант з чотирма рівними по довжині сторонами.

Apple Watch

Інший оригінальною задумкою компанії стали розумні годинник в повністю скляному корпусі, зображені на одному з ескізів. Втім, в документі не уточнюються можливі терміни випуску подібного гаджета — зараз всі представлені в ньому розробки існують тільки на папері.