Авто

Слух: Apple випустить автономний електрокар раніше, ніж планувалося

Apple Car

Аналітики видання Bloomberg поділилися передбачуваними планами Apple з випуску власної системи автономного водіння для автомобілів. За даними джерела, американська компанія прийняла рішення про прискорення розробки, завдяки чому презентації подібної технології відбудеться раніше, ніж очікувалося.

Згідно з джерелом, система автономного водіння Apple з’явиться на ринку вже в 2025 році. Компанія також може запропонувати кілька варіантів виконання технології.

За даними аналітиків, вендору поки не вдалося знайти партнера, який би задовольнив всі її запити і приступив до створення автомобіля з системою автономного водіння. Проте Apple вдалося скоротити терміни розробки з п’яти-семи років до чотирьох.

Читайте також:  Kia готує новий Sportage до виходу на ще один ринок

Apple Car

Якщо вірити інсайдерам, то в електрокарі Apple не буде звичного рульового колеса: його місце займе великий сенсорний екран, розміщений по центру приладової панелі. При виникненні екстреної ситуації користувач зможе екстрено виконати зупинку.

Над розробкою процесора для бортової системи, як стверджують журналісти, працювали інженери, причетні до створення чіпів для iPhone, iPad і Mac. Також повідомляється про використання в автомобілях Apple комбінованої системи зарядки, яка дозволить заряджати електрокар від вже наявної мережі станцій.

Джерело зазначає, що при розробці системи автопілота компанія враховує більш високі вимоги до безпеки автономного водіння, ніж Tesla і Waymo. При цьому Apple як і раніше знаходиться в активному пошуку кваліфікованих інженерів і програмістів, які б могли приєднатися до подальшої розробки фірмового автомобіля.