Технології

У Spotify з’явилася корисна безкоштовна функція

Spotify

Розробники Spotify розширили функціональність потокового музичного сервісу. Тепер на додаток до прослуховування треків користувачі можуть переглядати їх текст — навіть у безкоштовній версії мобільного або десктопного додатка.

Функція доступна в Windows-версії Spotify, а також в клієнтських додатках на платформах iOS і Android. Для її активації досить натиснути на піктограму мікрофона на екрані прослуховування, після чого на дисплеї з’явиться текст відтвореного в даний момент треку. На мобільних пристроях досить виконати свайп знизу вгору в режимі прослуховування.

Spotify

Представники Spotify відзначають, що функція доступна і без Premium-підписки, але в деяких випадках для її активації може знадобитися перезапуск або оновлення програми. Розгортання нововведення стартувало 18 листопада і відбувається поступово в різних регіонах.

Читайте також:  iMac з «чубчиком» показали на патентному зображенні

Тексти пісень також з’являться при використанні Сервісу на ігрових консолях. Доступ до функції можна отримати і на смарт-телевізорах, натиснувши на клавішу Lyrics, розташовану в правому нижньому кутку інтерфейсу Spotify. Крім того, користувачі Android зможуть ділитися текстами пісень у соціальних мережах, таких як Facebook, Instagram, Twitter і WhatsApp.