Технології

Wi-Fi 7: дата анонсу та перші подробиці про новий стандарт

Wi-Fi 7

MediaTek оголосила про готовність представити перші рішення з підтримкою бездротового стандарту Wi-Fi 7. Компанія вже назвала дату проведення відповідної презентації, а заодно розкрила перші технічні подробиці перспективної технології.

За словами заступника віце-президента MediaTek з маркетингу продуктів Джеймса Чена, Wi-Fi 7 пропонує швидкість передачі даних, яка в 2,4 вище показників Wi-Fi 6 і Wi-Fi 6E.

При цьому істотний «розгін» бездротового з’єднання — не єдина перевага стандарту. Показати технологію в дії вендор має намір вже в січні наступного року на виставці CES 2022.

Читайте також:  Статистика: «домашній» ремонт iPhone - не завада купівлі нової моделі

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 дозволить мінімізувати затримки сигналу, що позитивно позначиться на геймінгу і роботі додатків, що вимагають активного обміну інформацією. Крім того, мережі нового покоління будуть менш чутливі до перешкод, завдяки чому навіть наявність значної кількості точок доступу по сусідству не вплине на продуктивність роутера.

Незважаючи на амбітні плани компанії, регулятор Wi-Fi Alliance зазначає, що протокол поки знаходиться на ранній стадії стандартизації. Дата офіційного запуску Wi-Fi 7 ще не оголошена-втім, в MediaTek не виключають, що розгортання технології в масштабі споживчих пристроїв почнеться вже в другій половині 2022-го або в 2023 році.