Технології

Статистика: «домашній» ремонт iPhone – не завада купівлі нової моделі

Iphone 13

Аналітична компанія Consumer Intelligence Research (CIRP) провела цікаве дослідження. Користувачів iPhone запитали, наскільки для них важлива програма самостійної заміни компонентів. Як виявилося, для більшості опитаних можливість “домашнього” ремонту не стала приводом відмовлятися від покупки чергової новинки.

Враховуючи, що Apple запускає програму самообслуговування для гаджетів, випущених не раніше осені минулого року, в опитуванні брали участь тільки власники цих пристроїв. Аналітики запитали у респондентів, чи відкладуть вони покупку нового смартфона при можливості замінити пошкоджені або зношені компоненти наявного гаджета (дисплей і акумулятор) на оригінальні нові.

Читайте також:  Apple відкликає браковані iPhone 12 на безкоштовний ремонт

Consumer Intelligence Research

В опитуванні брало участь 2000 користувачів продукції Apple в США, які придбали iPhone, iPad, Mac або Apple Watch протягом 12 місяців починаючи з Вересня 2020 року. Підводячи підсумки опитування, дослідники з’ясували, що лише деякі власники фірмової техніки мають намір скористатися послугами самостійного ремонту, щоб відкласти покупку нового пристрою.

Зокрема, лише близько 6% респондентів повідомили, що екран їх iPhone тріснув і непридатний для використання, а у 12% опитаних тріснутий дисплей продовжує функціонувати. Що стосується акумулятора, тільки 14% заявили про необхідність заряджати смартфон кожні пару годин, 26% відповіли, що у них немає проблем із зарядом протягом усього дня, а на варіанти «тримає заряд півдня» і «майже цілий день на одній зарядці» довелося 26 і 34% голосів відповідно.

Читайте також:  Amazfit увійшов до трійки найбільших брендів смарт-годинників

Крім цього, експерти CIRP відзначили, що в цілому власники iPhone зацікавлені в заміні пристрою на більш нове не через технічні проблеми, а з інших причин. Найпопулярніші сценарії апгрейда-це поліпшення продуктивності процесора і камери в нових поколіннях iPhone, а також збільшення обсягу з вбудованих накопичувачів.