Технології

Культовий плеєр Winamp перезапускають із новим логотипом

Winamp

Мультимедійний плеєр, що став легендою, довго не подавав «ознак життя» — і нарешті, отримав шанс повернутися на ринок. Winamp вже обзавівся новим логотипом, а на спеціальній промосторінці був відкритий набір на бета-тест відродженого додатки.

Історія Winamp почалася ще в 1997-му, але після виходу версії 5.5 в 2007 році перестав отримувати оновлення. Через 11 років було оголошено про «повернення» Програми, а в мережі з’явилася збірка під номером 5.8, але після цього проект знову виявився заморожений.

Оновлений сайт Winamp зазнав серйозних змін по частині дизайну, а сам медіаплеєр отримав новий логотип. Які саме можливості з’являться в додатку, поки невідомо. Проте представники Radionomy (поточний власник бренду) опублікували інформацію для виконавців, повідомивши, що ті зможуть ділитися своїми роботами і продавати їх через додаток.

Читайте також:  Блогер про iPhone 13 Pro Max: складно зламати, ще складніше полагодити [ВІДЕО]

“Ви сольний виконавець або група? Зареєструйтеся зараз і отримуйте новини про Winamp і про те, як поширювати свою музику серед абсолютно нової аудиторії. Ми допоможемо вам встановити тісний зв’язок з вашими шанувальниками і отримувати дохід від того, що ви любите», — йдеться на сайті.

Оформити попередній запис на бета-тест нової версії Winamp можна за цим посиланням.