Авто

Оголошено фіналістів конкурсу «Американський автомобіль року»

Ford Bronco

Організатори конкурсу “Автомобіль року” в Північній Америці (NACTOY, North American Car, Truck And Utility Vehicle Of The Year) опублікували список фіналістів, до якого увійшли дев’ять моделей, представлених на ринках США і Канади.

Підсумки будуть підведені в січні: експертне журі визначить переможців серед легкових автомобілів, пікапів і так званих утилітарних моделей. Поки в кожній категорії по три фіналісти, причому в кожній присутній електрокар.

Серед легкових автомобілів у фінал вийшли Honda Civic нового покоління, Volkswagen Golf у версіях GTI і R, а також електромобіль Lucid Air.

Читайте також:  Дизайнер оригінального Lamborghini Countach "не схвалив" відроджену модель

За право називатися кращим пікапом Північної Америки поборються Ford Maverick, Hyundai Santa Cruz і електричний Rivian R1T, а фіналістами в категорії утилітарних моделей стали Ford Bronco, Genesis GV70 і електрокар Ioniq 5. З дев’яти перерахованих моделей в Росії представлені тільки дві: це Genesis GV70 і Volkswagen Golf.

Фінальне голосування, в якому візьмуть участь 50 автомобільних журналістів з США і Канади, пройде з 30 грудня по 5 січня, після чого будуть визначені переможці. У минулому році кращим легковим автомобілем Північної Америки стала Hyundai Elantra сьомого покоління, кросовером-електричний Mustang Mach-E, а пікапом — Ford F-150.

Читайте також:  Rolls-Royce не планує відмовлятися від натуральної шкіри

Кількома днями раніше були оголошені 39 претендентів на перемогу в конкурсі Car of the Year (Європейський Автомобіль року-2022). 29 листопада будуть обрані сім фіналістів, а переможця оголосять 16 лютого 2022 року.

Джерело: northamericancaroftheyear.org