Технології

Microsoft запустила нову версію Media Player для Windows 11

Microsoft

Компанія оголосила про випуск повністю переробленого мультимедійного плеєра для операційної системи Windows 11. Випробувати новий додаток вже можуть учасники програми Windows Insider, а в одному з наступних апдейтів альтернатива Windows Media Player і Groove Music стане доступна всім користувачам актуальної версії ОС.

Додаток, як і його класичний попередник, дозволяє відтворювати аудіо-та відеофайли. Розробники адаптували інтерфейс Media Player до єдиної стилістики операційної системи Windows 11. Програма покликана замінити відразу два продукти компанії: Groove Music і Windows Media Player.

Microsoft

Інтерфейс нового штатного плеєра може відображати обкладинки альбомів, в тому числі в повноекранному режимі. Крім того, користувачам більше не потрібно запускати окрему програму Movies & TV для перегляду певних типів контенту. Заодно розробники переглянули список гарячих клавіш, а також виконали велику роботу над автоматизацією користувальницької бібліотеки.

Читайте також:  Дослідження: Android-смартфони постійно стежать за власниками

Зараз оцінити можливості і дизайн Media Player можуть всі учасники програми Windows Insider, попередньо зареєструвавшись на офіційному сайті Microsoft. Точні терміни виходу стабільної версії додатка компанія поки не оголосила.