Технології

Слух: Apple «прокачає» Wi-Fi модулі нових iPhone та VR-гарнітур

Wi-Fi 6E

Авторитетний мережевий інформатор Мін-Чі Куо розкрив відомості про потенційні можливості бездротового модуля Wi-Fi в лінійці iPhone 14. На думку аналітика, Apple інтегрує в пристрій одне з найпродуктивніших рішень на ринку, щоб забезпечити його сумісність з VR-пристроями.

За даними аналітика, в Apple iPhone 14 з’явиться підтримка бездротових мереж стандарту Wi-Fi 6E. Як стверджує Куо, апгрейд буде пов’язаний не тільки з високою швидкістю передачі даних.

Читайте також:  Джефф Безос: люди народжуватимуться в космосі і літатимуть на Землю у відпустку

Модулі цього типу також добре підходять для зв’язку з пристроями віртуальної і доповненої реальності, які Apple має намір випустити вже в найближчі 2-3 роки.

Особливість інтерфейсу полягає в більш високій пропускній здатності в порівнянні з Wi-Fi 6, а також розширеному діапазоні частот, що включає смугу 6 ГГц.

Крім того, пристроям з підтримкою Wi-Fi 6E доступна більша кількість каналів. Інсайдер також зазначив, що для виробництва просунутих модулів потрібне спеціальне керамічне покриття LTCC, у зв’язку з чим Apple може зіткнутися з дефіцитом комплектуючих.

Представники компанії звіт Аналітика не прокоментували.