Авто

Американський Nissan X-Trail став потужнішим та економічнішим

Nissan Rogue

Американський аналог нашого Nissan X-Trail, який продається на місцевому ринку під назвою Rogue, оновився до наступного модельного року: кросовер перейшов на півторалітрову бензинову «турботрійку», яка витіснила з гами атмосферний двигун 2.5.

В результаті Rogue став потужнішим (204 кінські сили проти колишніх 184), а середня витрата палива в змішаному циклі знизилася з 7,8 до 7,1 літра на 100 кілометрів шляху.

Незважаючи на перехід на новий мотор, Rogue зберіг Варіатор, а привід, як і раніше, може бути переднім або повним. “Турботрійки” для амеркианского кросовера будуть виробляти на заводі в штаті Теннессі, а в продаж Rogue 2022 модельного року надійде вже взимку. Ціни вже відомі: модель подорожчала на 650 доларів і тепер коштує від 26,7 тисячі доларів (трохи більше 1,9 мільйона рублів за нинішнім курсом).

Читайте також:  Kia відмовиться від ДВС та очистить океани від пластику

Що ж стосується європейського Nissan X-Trail, то протягом 2022 року він змінить покоління. В основу моделі ляже платформа CMF-C / D, а мотори будуть різнитися в залежності від ринку.

Наприклад, в Китаї X-Trail вже продається з півторалітровим турбомотором, а європейцям обіцяна гібридна модифікація з установкою e-Power з електромотором, розташованим на передній осі, і бензиновим ДВС, який працює як генератор електроенергії.

Джерело: Nissan