Технології

У WhatsApp знайдено простий спосіб читати видалені повідомлення

WhatsApp

У WhatsApp, як і в інших сучасних месенджерах, передбачена функція видалення відправлених повідомлень. Багато хто може не знати, але є спосіб переглядати такі повідомлення. Для цього навіть не потрібна установка ніякого додаткового програмного забезпечення, а сама функція працює на Android і iOS.

Про метод написав автор британського видання The Sun. За його словами, якщо повідомлення було видалено з чату, воно все одно зберігається в пам’яті мобільного пристрою.

Існують різні програми, такі як Notification History Log або Notification Log, які дозволяють прочитати видалені повідомлення шляхом збереження історії повідомлень, але для цього потрібно обов’язково взаємодіяти з потрібним повідомленням, що не завжди вдається зробити. Як виявилося, є більш простий спосіб, заснований на роботі функції резервного копіювання.

Читайте також:  Нові чіпи Intel 12-го покоління погано працюють на бюджетних материнках

WhatsApp із заданою в налаштуваннях періодичністю створює резервні копії всіх листувань, включаючи і видалені повідомлення. Якщо видалити месенджер зі смартфона, а потім знову його встановити, додаток запропонує відновити чати з резервної копії. Виявляється, що після цього видалені повідомлення відображаються так, ніби їх ніхто не стирав.