Технології

Microsoft: оновлення Windows 10 затримається, але буде масштабним

Microsoft Windows 10

Компанія уточнила подробиці програми оновлень для “застарілої” версії десктопної ОС. За словами представників Microsoft, софтмейкер має намір щорічно випускати великі оновлення, які будуть помітно розширювати функціональність операційної системи. При цьому наступний великий апдейт для Windows 10 відбудеться пізніше, ніж очікувалося спочатку.

Microsoft вже приступила до розгортання оновлення Windows 10 21h2. З чуток, наступний апдейт користувачі операційної системи побачать не раніше другої половини 2022 року, хоча інсайдери раніше вказували на його можливий вихід в травні або червні. Компанія прокоментувала зміни в графіку, опублікувавши на офіційному сайті наступний текст:

“Ми переходимо на новий графік випуску оновлень для Windows 10, бажаючи потримати ритм Windows 11, яка також орієнтована на щорічне отримання функціональних апдейтів. Наступне оновлення Windows 10 заплановано на другу половину 2022 року. Як мінімум одна версія Windows 10 буде підтримуватися аж до 14 жовтня 2025 року”, — Microsoft.

Читайте також:  Вийшла фінальна версія Android 12. Але її поки не можна встановити

На жаль, представники компанії не розкривають списку нововведень, які варто очікувати користувачам Windows 10. У листопадовому апдейті було не так багато очевидних змін. Зокрема, одним з найістотніших стала підтримка обчислень силами графічного процесора в підсистемі Windows для Linux. Крім того, з початку листопада Microsoft розгортає новий магазин Microsoft Store для Windows 10.

Нарешті, представники компанії заявили про намір прискорити розгортання Windows 11, зробивши систему більш доступною для пристроїв, які раніше працювали на Windows 10.