Авто

Глава Volkswagen розповів, коли закінчиться криза мікрочіпів

Генеральний директор концерну Volkswagen Герберт Дисс

Генеральний директор концерну Volkswagen Герберт Дісс заявив під час виступу на економічній конференції в Берліні, що криза мікроелектронних компонентів, викликана пандемією коронавірусу, закінчиться найближчим часом.

Глава марки висловив надію, що “найгірші часи залишилися позаду”. Незважаючи на це, наростити обсяги виробництва модельного ряду і в наступному році буде непросто.

Герберт Дісс вважає, що дефіцит напівпровідників досяг свого піку і тепер поступово піде на спад. За словами глави марки, автовиробник продовжує справлятися з гострою нестачею мікрочіпів, яка сталася на тлі обмежень, що вводяться через пандемію коронавірусу.

Читайте також:  Електрокари Tesla почали "втрачати" інтерфейсні порти на заводі

Незважаючи на те, що найгірше вже позаду, топ-менеджер заявив, що і в наступному році концерн не зможе побудувати всі автомобілі, на які розраховував.

У жовтні 2021-го поставки модельного ряду Volkswagen впали на 33,5 відсотка відносно того ж періоду минулого року. При цьому генеральний директор концерну спростував твердження про те, що нестача напівпровідників застала автомобільну промисловість зненацька.

За словами Герберта Дісса, ще до початку пандемії коронавірусу він говорив про можливі перебої з поставками комплектуючих, викликаних збільшеним попитом на електронні компоненти.

У середині жовтня повідомлялося, що дефіцит мікроелектроніки вплинув на втрати деяких автовиробників сильніше, ніж пандемія коронавірусу.

Читайте також:  Оголошено претендентів на звання найкращого автомобіля в Європі

За попередніми даними, через брак напівпровідників концерн Stellantis випустить 1,4 мільйона автомобілів менше запланованої кількості.

Джерело: Spiegel.de