Політика

Нефьодов пообіцяв звільнити понад півтисячі митників

ДМС

Це передбачає нова реформа.

Глава Державної митної служби (ДМС) Максим Нефьодов заявив про необхідність звільнити більше півтисячі співробітинків митниці, передає Українське радіо.

За словами Нефьодова, він не буде імітувати реформу митної служби, а одіозні працівники не отримають посади в держструктурі після її поновлення.

“Без звільнення як мінімум півтисячі старих кадрів, що заплямували себе рухатися вперед, це, чесно кажучи, – імітація реформи. Імітувати реформу я точно не буду, – сказав Нефьодов. – Зараз вже з офіційним запуском нової Держмитслужби більше 500 найбільш одіозних співробітників митниці не будуть переведені в нову структуру і будуть звільнені”.

Нефьодов додав, що до кінця року буде оголошено конкурс в нову ДМС, пообіцявши співробітникам збільшені зарплати.

Читайте також:  МЗС пояснило закриття авіасполучення з Білоруссю

“Це означає, що в дуже багатьох регіонах нам вдасться прямо зараз обезголовити схеми. Але дуже важливий наступний крок – нам треба замінити їх професійними і чесними людьми. Тому що інакше на два-три місяці всі притихнуть, після цього хтось там організовує таку ж історію”, – додав він.

З 26 митниць створено 16 структур і з початку грудня вони мають запрацювати. “Так, я очікую, що вже цього року Кабінет Міністрів України прийме офіційне рішення про старт роботи нової Держмитслужби. І через тиждень я стану власне, не номінальним, а реальним керівником митниці”, – зазначив Нефьодов.

Читайте також:  Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю

Глава ДМС впевнений, що тих людей, які два десятки років працювали в держструктурі, більше не можна допускати до роботи в ній.

“Тому що я абсолютно не вірю людям, які 20 років створювали ту систему, яка явно не задовольняє ні нас як платників податків, ні політиків. Цих людей треба міняти і давати шанс новим людям, молоді, випускникам митної академії, комусь, хто прийде з бізнесу, з брокерською спільноти, з суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності”, – резюмував він.