Технології

Слух: Google скасувала розробку доладного смартфона Pixel Fold

Pixel Fold

Незважаючи на очікування аналітиків, Google, по всій видимості, відмовилася від випуску власного смартфона з гнучким дисплеєм. Про це заявив відомий галузевий інсайдер — і пояснив, чому компанія «заморозила» колись багатообіцяючий проект.

За словами Росса Янга, який очолює Display Supply Chain Consultans (DSCC) і вказує відразу на кілька постачальників в якості джерела, Google відмовилася від ідеї щодо випуску моделі Pixel Fold.

Основною причиною такого рішення, як стверджує аналітик, стала думка керівництва компанії про високу конкуренцію в цьому ринковому сегменті.

Читайте також:  Засновник Apple не вражений новими iPhone

Гаджет імовірно виявився б значно дорожче, ніж схожі за характеристиками пристрої Samsung. Відзначається, що розробка моделі з гнучким екраном не була скасована, проте найближчим часом очікувати її релізу безумовно не варто.

В кінці жовтня Google представила спеціальну версію операційної системи Android 12L, яка максимально адаптована під пристрої з великими дисплеями, складні гаджети і ноутбуки на базі Chrome OS. Анонс оригінальної прошивки запланований на початок 2022 року.