Технології

Нові фішки камери Google з’являться на старих пікселях

Google Pixel 6 Pro

Однією з ключових особливостей смартфонів серії Pixel 6 стали розширені можливості програми Google Camera. Незабаром скористатися деякими функціями новинок зможуть і власники фірмових смартфонів попередніх поколінь-в мережі вже з’явилася інформація про прийдешнє програмному оновленні для старих «пікселів».

Одним з нововведень версії Google Camera 8.4 стане «ластик» Magic Eraser. Він дозволяє швидко видалити небажаний об’єкт з фотографії без використання сторонніх графічних редакторів.

Google Camera

Крім того, власникам смартфонів Google Pixel 3 і новіших моделей стане доступна функція Night Sight для зйомки в умовах недостатньої освітленості без ручного перемикання режимів.

Читайте також:  Названа найпопулярніша версія Android у світі

У числі інших нововведень джерело відзначає появу екранних кнопок для швидкої зміни кратності зуму і три нових режими стабілізації відео: Use Locked, Acrive і Cinematic Pan. Для Pixel 5 і Pixel 4a незабаром також стане доступний режим Timer Light, при включенні якого під час зворотного відліку перед зйомкою фото блимає спалах.

Зазначений список нововведень стане доступний в додатку Google Camera 8.4 відразу після релізу в магазині Google Play. Додатково може знадобитися оновлення Google Photo до версії 5.64. Інформації про точну дату випуску апдейту Google поки не розкриває.