Технології

WhatsApp для Windows отримав нові функції та «плоский» дизайн

WhatsApp

Оновлена бета-версія месенджера вже доступна в Microsoft Store. Крім інтерфейсу, “підтягнутого” до оформлення самої Windows, додаток обзавелося рядом корисних налаштувань і функцій, недоступних в попередніх релізах.

Свіжа збірка десктопного клієнта WhatsApp побудована на базі універсальної платформи UWP, завдяки чому він запускається і працює швидше попередника. В інтерфейсі месенджера при установці на комп’ютер з Windows 11 також використовується ефект прозорості Mica.

WhatsApp

У список головних нововведень увійшли можливість отримання повідомлень навіть при закритті клієнта, режим малювання у вікні повідомлень, а також функції автоматичного запуску WhatsApp при завантаженні ОС і можливість виходу з облікового запису в меню налаштувань програми.

Читайте також:  Знаменита Palm випустила конкурента Apple AirPods

Нова збірка месенджера обзавелася розширеними опціями конфіденційності та безпеки, а в розділі «Чат» користувач може архівувати чати і видаляти листування. Є і можливість кастомізації звуків при отриманні повідомлень (як групових, так і в діалогах). Оптимізувати займане месенджером простір можна в розділі “Пам’ять”.

Завантажити бета-версію оновленого десктопного клієнта WhatsApp для Window 10 і Windows 11 можна в Microsoft Store.