Авто

McLaren не підтвердив перехід під контроль Audi

McLaren

Днем раніше німецьке видання Automobilwoche назвало Audi і BMW потенційними покупцями компанії McLaren. Причому у випадку з BMW німецька сторона нібито готова була придбати тільки бізнес з виробництва суперкарів, а Audi розглядала можливість покупки McLaren разом з однойменною командою Формули-1. У розмові з Autocar британська компанія не підтвердила інформацію про можливий перехід під контроль Audi. Прокоментували ситуацію і в BMW.

“Ніяких змін у структурі власності McLaren не відбулося”, – заявив представник McLaren. При цьому він підкреслив, що стратегія компанія «завжди передбачала можливість співпраці зі сторонніми постачальниками і автовиробниками».

Читайте також:  Toyota обійшла з продажу GM в США

У Audi чутки про покупку британської марки не прокоментували, проте Reuters з посиланням на власні джерела повідомив, що німецька сторона «постійно знаходиться в пошуку варіантів партнерства».

Що ж стосується BMW, то в розмові з Automotive News представник баварської марки заявив, що “інформація про покупку McLaren невірна”.

Тим часом, за власною інформацією Automobilwoche, вже на початку грудня Audi і BMW повинні були представити свої пропозиції з придбання McLaren бахрейнському фонду Mumtalakat, якому належать 42 відсотки акцій британської компанії.

Джерело: Autocar.co.uk