Авто

Rolls-Royce не планує відмовлятися від натуральної шкіри

Rolls-Royce

За словами глави Rolls-Royce Торстена Мюллера-Отвоса, які наводить видання Autocar, в компанії поки не думають відмовлятися від натуральної шкіри, навіть незважаючи на те, що екологічна відповідальність — це важлива частина стратегії розвитку бренду. По-перше, шкіра все ще є обов’язковим атрибутом розкоші. А по-друге, що не менш важливо, ніхто поки не просив продати йому Rolls-Royce з веганським салоном.

На відміну від преміум-марок на кшталт Volvo і MINI, які вже оголосили про відмову від використання натуральної шкіри для оббивки салонів, в сегментах люкс і ультралюкс змін поки не передбачається — тут шкіра як і раніше розглядається як невід’ємний атрибут розкоші.

Читайте також:  Повністю електричний Lexus RZ: перші зображення та відео

Про це говорить і глава Rolls-Royce Торстен Мюллер-Отвос, підкреслюючи, що поки «ніхто не просив його компанію зробити веганський салон» (тобто без використання матеріалів тваринного походження). При цьому Мюллер-Отвос визнає, що екологічна відповідальність, безсумнівно, важлива, але вона «не повинна ставити під загрозу саме поняття люксовості».

Rolls-Royce

Як і Bentley, Rolls-Royce використовує тільки шкури биків (в середньому вісім штук на салон), що продиктовано прагненням отримати шкіру з меншою кількістю дефектів (розтяжки, укуси комах та інше).

Постачальники, з якими компанія співпрацює вже два десятки років, вирощують биків в помірному кліматі і стежать за їх раціоном. Шкіра залишається здоровою і еластичною, а тварини отримують всі необхідні поживні речовини і антиоксиданти. Однак щоб потрапити в салон Rolls-Royce, цього недостатньо: попередньо кожна шкура проходить суворий контроль якості.

Читайте також:  Ford перевів на електрику 43-річний пікап F-100

Спочатку фахівці позначають як завгодно малі дефекти. Потім проводиться всебічна оцінка механічних властивостей. Наприклад, шкіру на 10 днів поміщають в камеру з температурним контролем, де кожні 24 години її остуджують до -10 градусів за Цельсієм, а потім швидко нагрівають до 100 градусів. Забарвлення – ще більш складний процес.

Пігмент повинен проникнути навіть у внутрішні шари, щоб колір став більш насиченим, а старіння матеріалу проходило рівномірно. Інший важливий аспект-акустичні властивості. Шкіра в Rolls-Royce не повинна чіплятися за одяг і скрипіти. Для цього її на 8-16 годин поміщають у величезний обертовий барабан, поки не буде отримана ідеальна текстура.

Читайте також:  Водневий Toyota Mirai встановив новий рекорд по дальності ходу

Джерело: Autocar