Авто

4 секунди до «сотні»: Changan та Huawei розробили стильний та швидкий кросовер

Avatr 11

На автосалоні в Гуанчжоу відбулася прем’єра кросовера Avatr 11, в розробці якого брали участь відразу три компанії: Changan, Huawei і CATL. Changan відповідав за технічну складову, в тому числі платформу CHN, а також за дизайн, Huawei займався мультимедійними та онлайн-технологіями, а CATL поставив акумулятори.

Так вийшов купеподібний повнорозмірний Avatr 11: за розмірами він порівнянний з BMW X6, а по динаміці лише трохи поступається найшвидшим Tesla.

Читайте також:  Volkswagen знову запідозрили у маніпуляціях з вихлопом

Незважаючи на те, що Avatr 11 представили в статусі концепту, він на 99 відсотків відповідає серійній моделі. Поки розкриті лише деякі характеристики: з місця до 100 кілометрів на годину електрокар розганяється за чотири секунди, а запас ходу на одній зарядці становить 700 кілометрів.

Зарядний пристрій постійного струму підтримує потужність до 200 кіловат. У числі обладнання згадується автопілот третього рівня (для порівняння, в електрокарах Tesla — другий рівень).

Avatr 11

Фото: Autohome.com.cn

Запуск серійного виробництва запланований на весну 2022 року, збірку організують на заводі Changan в Чунціні. На внутрішньому ринку Китаю модель з’явиться в третьому кварталі наступного року.

Читайте також:  Mercedes-AMG One знову затримується

Avatr 11

Пізніше в лінійку Avatr увійдуть і інші електромобілі – протягом наступних кількох років гамма збільшиться до чотирьох моделей. Сама ж марка на 39 відсотків належить Changan (ще 19 відсотків — у дочірньої Chongqing Changan), 24 відсотки акцій у CATL і ще 10 відсотків — у Huawei.

Джерело: Autohome.com.cn