Статті

Як вибирати спортивну куртку

Спортивна куртка

Спортивні куртки – це класичний одяг для тих, хто полюбляє активний спосіб життя. Осінь – чудова пора для того, щоб придбати нові теплі речі. Основними рисами хорошої моделі є зручність, практичність та дизайн. На що ще треба звернути увагу під час покупки?

Куртка мужская puma в Украине. Цены на Куртка мужская puma на Prom.ua

Головні характеристики куртки

Є перевірені виробники, що виготовляють якісний верхній одяг для активного способу життя. Наприклад, Puma Україна замовляйте через Інтернет. Основна роль будь-якого верхнього одягу – захистити від холоду. Є моделі, які додатково захищають від вітру та дощу, але основна функція – це зігріти людину. Коли справа доходить до спортивної куртки – функціональність значно поширюється. Зручність, довговічність, додаткові елементи, що покращують користування, і фасон мають велике значення.

Найважливіше значення має матеріал, з якого виготовлена верхня частина. У випадку зі спортивними моделями краще обирати синтетичні матеріали, які є теплішими, довговічними та зручними. Остання особливість буде в пригоді зимою, коли потрібно тренуватися на свіжому повітрі.

  • Поліестер є популярним матеріалом. Така куртка тепла та стійка до погодних умов, бо поглинає вологу лише на один процент. Це означає, що можна без проблем тренуватися під час дощу або снігу, вона не намокне. Крім того, це синтетичне волокно, що не мнеться, тому за ним легко доглядати. Завдяки гладкій поверхні бруд та вода не затримуються на матеріалі. Єдиним недоліком є те, що поліестер не підходить для тренувань у теплий день, оскільки структура матеріалу не допускає повітрообміну.
  • Акрилові волокна. Поліамідні та акрилові волокна також заслуговують на увагу. Вони схожі з поліестером. Їх особливістю є більш насичені кольори. Після нанесення спеціального шару для зменшення водопоглинання властивості значно покращуються, тому одяг практично водонепроникний. Ще однією перевагою є підвищена міцність та довговічність, а також відсутність ефекту електризації. Куртки з акрилового волокна еластичні та добре зберігають форму, що особливо необхідно під час активних рухів.
  • Спандекс і лайкра. Ці матеріали зустрічаються не як основні, а як домішки. Вони надають гнучкості. Це дуже бажано, тому що одяг повинен бути комфортним під час повсякденного використання та активності.

Джерело інформації: https://lishop.store/ сайт інтернет-магазину, на якому ви можете обрати потрібну вам модель та замовити доставлення у будь-який населений пункт України.

*На правах реклами