Технології

Хакери використовували електронну пошту ФБР для розсилки спаму

ФБР

Організація Spamhaus Project виявила, що група зловмисників отримала доступ до поштового сервера відомства. Хакери використовували офіційну електронну адресу ФБР для розсилки десятків тисяч листів, що повідомляють про неіснуючу кібератаку.

За даними джерела, фейкові повідомлення відправлялися з однієї з офіційних адрес відомства, зареєстрованого в домені @ic.fbi.gov. Представники ФБР підтвердили, що невідомі дійсно організували розсилку з вказаної електронної скриньки.

ФБР

Згідно з прес-релізом, скомпрометоване обладнання вже було відключено, при цьому злому внутрішньої пошти не відбулося: “потерпілі” адреса використовувалася тільки для передачі несекретної інформації та оповіщень.

Читайте також:  Вакцинація рятує 10 життів за годину - Ляшко

Уточнюється, що хакери експлуатували помилки в Налаштуваннях порталу LEEP — інфраструктури бюро, використовуваної в якості одного з каналів зв’язку зі співробітниками.

За оцінкою експерта в області кібербезпеки Вінні Троя, який раніше проводив розслідування діяльності хакерського угруповання The Dark Overlord, стараннями зловмисників було відправлено не менше 100 тисяч листів.

Відомство розіслало попередження, в якому закликало одержувачів розсилки перевірити свої системи IT-безпеки. Проте ФБР зазначає, що фейкові листи не містили будь-яких шкідливих вкладень.