Технології

Автор першого відео на YouTube розкритикував оновлення сервісу

YouTube

Під першим відеороликом, який був опублікований на YouTube більше 15 років тому, з’явився новий опис. У ньому “першовідкривач” відеохостингу, чиє відео набрало за ці роки більше 10 мільйонів «пальців вгору», підкреслює необхідність відмовитися від ідеї приховування кількості дизлайків.

Відеоролик “я в зоопарку” був завантажений на YouTube 23 квітня 2005 року одним із співзасновників платформи Джаведом Карімом. Нещодавно він змінив опис до відеоролика, натякнувши діючому керівництву сервісу, що нова політика не до душі багатьом відвідувачам цифрового майданчика.

“Коли кожен ютубер погоджується з тим, що видалення дизлайків — погана ідея, то, ймовірно, так воно і є. Спробуй ще раз, YouTube”, – заявив Карім.

Читайте також:  Автомобілі Mercedes можна використовувати для безконтактної оплати

У 2013 році Джавед, який перебував на посаді консультанта сервісу, також виступав проти того, що будь-якому користувачеві, який бажає залишити коментар до відео, необхідно мати обліковий запис Google+. Нагадаємо, що починаючи з 11 листопада YouTube поступово приховує відображення кількості “пальців вниз” для всіх публічних відеороликів. Бачити цей показник незабаром зможуть тільки автори контенту.