Авто

Porsche анонсувала швидку прем’єру трьох новинок

Porsche Cayman GT4

Porsche анонсувала швидку прем’єру трьох новинок. Судячи з тизеру, 17-18 листопада на виставці в Лос-Анджелесі дебютують “заряджений” Taycan GTS, універсал Taycan Sport Turismo, а також безкомпромісне купе Cayman GT4 RS. Прес-служба Porsche заявляє про п’ять прем’єрів, але схоже, що залишилися дві презентації локальні і стосуються північноамериканського ринку — ймовірна демонстрація оновленого сімейства Macan і Cayenne Turbo GT.

“Трековий” Porsche Cayman GT4 RS тестують з мінімальним камуфляжем майже рік, а в жовтні нове купе з заводським пілотом Йоргом Бергмайстером за кермом показало вражаючий час на Нюрбургрингу. Тоді ж Porsche анонсувала листопадову прем’єру без уточнення дати.

Що стосується нових модифікацій Porsche Taycan, то чутки про них ходять майже півроку. Поява універсала Sport Turismo логічно, адже крос-версія з тим же типом кузова продається з весни.

Додавання сімейства Taycan GTS теж можна передбачити, адже від Porsche потрібно всього лише підібрати відповідні налаштування ходової частини і калібрування електродвигунів, щоб зайняти нішу між Taycan 4s і Taycan Turbo.

Хоча друге планове оновлення Porsche Macan і дебют найшвидшого Cayenne Turbo GT відбулися влітку, продажі обох моделей в США почнуться не раніше першого кварталу 2022 року, тому локальна прем’єра обох новинок на автосалоні в Лос-Анджелесі вельми ймовірна.