Авто

Mercedes-Benz запідозрили у спотворенні результатів випробувань дизельних двигунів

Mercedes-Benz

Експерт з автомобільного програмного забезпечення Фелікс Домке, найнятий американською юридичною компанією Milberg, звинуватив німецького автовиробника Mercedes-Benz у використанні восьми пристроїв, які сприяють істотному заниженню реальних показників обсягу викидів оксидів азоту в дизельних двигунах, відповідних екологічному стандарту Euro 6. Раніше про застосування Мерседесом цих пристроїв нібито не було нічого відомо.

Як повідомляє видання Deutsche Umwelthilfe, експерт стверджує, що німецький автовиробник використовує вісім якихось пристроїв в Mercedes-Benz E-Class з дизельним двигуном, які занижують реальний обсяг шкідливих викидів при сертифікаційних вимірах.

Читайте також:  Позашляховик Ford Bronco обзавівся адаптивною пневмопідвіскою

Шість з них підключені до каталітичного нейтралізатора автомобіля, а ще два відносяться до системи рециркуляції вихлопних газів.

Застосування цих пристроїв експерт вважає незаконним, оскільки вони можуть використовуватися для спотворення результатів лабораторних випробувань на вміст шкідливих викидів. Домке стверджує, що насправді вміст оксидів азоту у вихлопі на 500 відсотків перевищує допустиму межу в умовах реальної експлуатації.

Експерт вказав, що один з пристроїв, зокрема “значно знижує кількість впорскується AdBlue, який необхідний для нейтралізації оксидів азоту в каталітичному нейтралізаторі”.

Федеральне управління автомобільного транспорту Німеччини при цьому заявило, що їм відомо про наявність даних пристроїв і вони не вважають їх незаконними. Mercedes-Benz також заперечує спотворення результатів випробувань і стверджує, що мова йде про штатні компоненти «дуже складної системи контролю викидів».