Політика

Ірак має намір вивезти своїх громадян із Білорусі

Іракські авіалінії

У стихійному таборі біля білорусько-польського кордону зараз перебувають понад дві тисячі мігрантів. Більшість із них – іракські курди.

Влада Іраку запланувала перший спеціальний вивізний рейс з Білорусі для своїх громадян, які мали намір потрапити до країн Євросоюзу, але не отримали такої можливості у зв’язку з міграційною кризою. Про це у неділю, 14 листопада, повідомляє Національне інформаційне агентство Іраку.

“Перший вивізний рейс для іракців із Білорусі заплановано на 18 листопада”, – цитує заяву зовнішньополітичного відомства інформаційне агентство.

Читайте також:  Мін'юст назвав терміни повернення Скіфського золота

Раніше іракська влада прийняла рішення про зупинення прямого авіасполучення між арабською республікою та Білоруссю, а також про відкликання дозволу на роботу у білоруського консула в Багдаді.

Відомо, що тисячі мігрантів сконцентрувалися біля прикордонних переходів між Білоруссю та Польщею. 12 листопада група мігрантів прорвалася через білоруський кордон на прикордонному пункті пропуску Кузьниця. Крім того, білоруські військові в ніч проти суботи службовою машиною намагалися зруйнувати тимчасове загородження на кордоні з Польщею.