Суспільство

Названі недоліки та переваги дистанційного навчання

Дистанційне навчання

Пандемія коронавірусу призвела до того, що багатьом школярам і студентам довелося перейти на дистанційне навчання. Нове дослідження дозволило з’ясувати, які потенційні ризики і переваги несе такий формат занять.

У дослідженні були використані дані 12 288 підлітків, зібрані з 1999 року. Воно охоплює дітей у віці від 11 до 19 років. В результаті було встановлено кілька статистично значущих відмінностей між учнями, які навчаються на дому, і відвідують державні або приватні школи.

Серед помітних відмінностей було виявлено, що учні, які проходили навчання вдома, частіше готові були ставати волонтерами в різних проектах і набагато легше прощали людей.

Читайте також:  Мешканцю США загрожує 20 років ув'язнення за картку Pokemon

Крім того, діти з групи домашнього навчання більш релігійні, але рідше вступають в коледж або університет. До того ж вони більш постійні у відносинах протягом усього життя і куди рідше вживають наркотичні засоби.

Додатково вказується, що в більшості випадків батьки дітей, які проходили домашнє навчання, самі були добре освіченими. З урахуванням всіх фактів до кінця неясно, як такий підхід впливає на дітей в сучасних реаліях. Проте дослідники вважають, що отримані результати повинні допомогти у формуванні правильної політики, пов’язаної з віддаленим навчанням.