Технології

Інженер розповів, як випадково отримав роботу у NASA

NASA

У соціальній мережі TikTok набирає популярність відео про інженера на ім’я Девід Міллер. У ролику, який набрав мільйони переглядів і лайків, він розповідає історію про те, як абсолютно випадково отримав роботу в NASA, хоча спочатку навіть не планував пов’язувати свою кар’єру з космосом.

Девід Міллер проходив співбесіду для технічної роботи над літаками в компанії Boeing. Однак після цього йому передзвонили і запропонували іншу роботу, яка могла б йому підійти. На посаду його взяли без будь-яких додаткових співбесід.

Читайте також:  AMD виправила проблему з роботою процесорів Ryzen в Windows 11

Девід Міллер

З’ясувалося, що NASA на той момент дуже потрібен був фахівець для роботи з аналітичною графікою, інтерактивною кінематикою і маніпуляторами. У пошуках агентство звернулося до компанії Boeing як до великого підрядника.

За словами Міллера він був дуже здивований, коли виявилося, що на новій посаді йому доведеться працювати саме в космічному агентстві. Він працював там протягом 8 років і заявляє, що це був чарівний досвід.

«Я повинен був працювати над речами, які йшли в космос, і фізично торкатися їх», — захоплено згадує Міллер.

Таким чином звичайний інженер-механік, який пропрацював довгий час з комерційними авіалайнерами, сам того не чекаючи, став причетний до створення обладнання та новітніх систем для Міжнародної космічної станції. Повну історію можна послухати за посиланням.