Авто

Toyota оновила Camry до 2022 модельного року

Camry

Незважаючи на глобальне падіння продажів седанів, попит на Camry залишається стабільно високим, тому до нового модельного року Toyota не стала кардинально перетворювати бестселер сегмента, і так недавно пережив рестайлінг.

Камрі для ринку США лише отримала розширений список оснащення-і на цьому все. Чи не головною новинкою став новий пакет активної безпеки Toyota Safety Sense 2.5+, який відтепер включає автоматичне дальнє світло і систему розпізнавання дорожніх знаків.

Читайте також:  Audi підвищила потужність найбільш безкомпромісних R8

Адаптивний круїз-контроль в Toyota Camry тепер працює разом з системою розпізнавання дорожніх знаків, так що автомобіль навчився самостійно підтримувати заявлене обмеження швидкості.

Нагадування про пасажирів на задніх сидіннях відтепер входить в стандартну комплектацію, так само як і двозонний клімат-контроль (у версії TRD — тризонний).

Екран мультимедійної системи може бути діагоналлю сім або дев’ять дюймів, комплектації LE і SE отримали дзеркала з підігрівом, а також, нарівні з версією XSE, новий відтінок кузова — Ice Edge. Модифікація TRD натомість отримала ексклюзивний колір. Але і це ще не все.

Пакет Nightshade, який включає 18-дюймові колісні диски чорного кольору, чорну антену-плавник на даху, чорні окантовки бічних стекол, шильдики, дверні ручки і корпуси дзеркал, тепер доступний і для гібридної модифікації.

Читайте також:  Chery показала модель QQ нового покоління

Тепер модифікація Camry Hybrid налічує п’ять можливих виконань: LE, XLE, SE, XSE і «чорне» Nightshade.