Технології

У Windows 11 повернеться класичний “синій екран смерті”

Екран смерті

Microsoft випустила на канали Beta і Release Preview Insider нове накопичувальне оновлення для Windows 11. Воно цікаве не тільки виправленням різних помилок: одним з нововведень стане косметичне зміна, покликане повернути нову Windows до витоків сімейства операційних систем.

Одним з найбільш помітних на око змін тестового білда 22000.346 стало повернення синього фону “екрану смерті” – повноекранного системного повідомлення про критичну помилку, що приводить до перезапуску ПК.

Раніше Microsoft змінила стала культовою колірну схему на чорну, але тепер вирішила повернути «історичну справедливість», відкотивши нововведення.

Читайте також:  WhatsApp для Windows отримав нові функції та «плоский» дизайн

У числі інших корисних фішок патча відзначаються поліпшення рендеринга нової панелі завдань і меню “Пуск”, виправлення функції регулювання гучності для підключених Bluetooth-пристроїв, а також вирішення проблем із запуском деяких 32-бітних додатків і службою друку. Ознайомитися з повним списком виправлень можна за цим посиланням. Дата виходу патча в загальний доступ буде оголошена пізніше.