Технології

Електросамокат Ducati оснащений NFC і може заряджати смартфон

ducati Pro-III

Італійська компанія Ducati, відома в першу чергу мотоциклами, представила свій найбільш технічно просунутий електросамокат Pro-III. У ньому є NFC для швидкого розблокування, а також можливість підзарядки смартфона під час їзди.

Однією з переваг новинки виробник називає використання NFC-ключів. Розблокувати електросамокат і виїхати зможе тільки власник спеціального токена, який потрібно піднести до дисплея транспортного засобу. Він же використовується і для розблокування роз’єму USB Type-A — через нього можна зарядити смартфон.

Читайте також:  Представлено пауербанк-валізу для заряджання електромобілів

Апарат обладнаний безщітковим двигуном потужністю 350 Вт. Це дозволяє забезпечити максимальну швидкість до 25 км/ч.ємність акумулятора становить 468 Втч, що дозволяє проїхати без підзарядки до 50 км. важить пристрій 17,5 кг і має складну конструкцію.

ducati Pro-III

За допомогою 3,2-дюймового дисплея можна управляти всіма функціями електросамоката. Через нього здійснюється вибір одного з чотирьох режимів їзди: 6, 15, 20, 25 км/ч.у продаж Ducati Pro-III надійде за ціною €799.

Цікавим є той факт, що Ducati не виробляє продукт самостійно, а використовує свій бренд для реалізації технологічних рішень інших компаній. Також відомо, що з 2023 року Ducati стане єдиним постачальником електричних велосипедів для гоночної серії MotoE.