Технології

Новий сервіс Google шукає вихованців на відомих картинах

Pet portraits

Google вирішила популяризувати мистецтво. В рамках фірмового сервісу Google Arts and Culture компанія запропонувала нову забавну функцію. Вона дозволяє завантажити туди фото домашнього вихованця, щоб знайти його двійника на самих різних творах мистецтва.

Інструмент дозволяє не тільки негайно сфотографувати тварину за допомогою програми, але і завантажити вже готове фото. Це особливо зручно, оскільки вихованець може не завжди захотіти позувати в потрібний момент.

Pet portraits

Процес пошуку відповідних творів мистецтва займає лише кілька секунд. Після цього можна зберегти слайд-шоу отриманих результатів, а про особливо сподобалися картинах або статуетках можна буде дізнатися додаткову цікаву інформацію. Поки результат не завжди точний, але не виключено, що з часом алгоритм навчиться і стане працювати краще.

Читайте також:  Samsung Galaxy Watch4 отримали нові функції і циферблати

Щоб провести експерименти зі своїми домашніми улюбленцями, потрібно завантажити додаток Google Arts and Culture в AppStore або Play Store. На даний момент алгоритм працює з такими тваринами: собаки, кішки, рибки, птахи, рептилії, коні і кролики. Додаток також дозволяє порівнювати свою фотографію з існуючими портретами.

Джерело: Daily Mail