Технології

Tesla могла називатися зовсім інакше. Все вирішили гроші

Tesla model X

Як стало відомо, Ілон Маск не сам придумав назву для своєї автомобільної компанії. Більш того, на той момент воно було зайняте, тому мільярдер розглядав інший варіант, але значна сума змогла вирішити ситуацію.

З’ясувалося, що свого часу Ілон Маск купив торгову марку Tesla Motors за $75 000. Мільярдер стверджує, що якби йому не вдалося придбати право на товарний знак Tesla, то його компанію могли б називати Faraday. Цікаво, що зараз ця назва вже використовується конкурентом Маска Цзя Юетінгом, який розробляє електрокари під брендом Faraday Future.

«У розвитку людства і науки ми швидше союзники, ніж конкуренти. Нехай Faraday і Tesla продовжують залишатися великими в 21 столітті. Знімаю капелюх перед авантюристами, які наважуються просувати людську цивілізацію і створювати інтелектуальну екосистему електричної мобільності», — написав у Twitter Цзя Юетін.

Читайте також:  Samsung Galaxy S22 отримав дату презентації. Поки що неофіційно

Ілон Маск проігнорував заклик засновника Faraday Future про співпрацю. До слова, перший електрокар Faraday буде запущений в серійне виробництво і доставлений в липні 2022 року.