Авто

Lexus розробляє 950-сильний супергібрид

LFA

З моменту завершення виробництва японського суперкара Lexus LFA в наступному році виповниться десять років: за два роки випуску марка встигла випустити всього 500 екземплярів автомобіля.

Тепер стало відомо, що в розробці знаходиться друге покоління LFA, яке, як запевняють інсайдери, отримає майже 1000-сильну гібридну силову установку з двигуна V8 з бітурбонаддувом і електромотора. Батарею суперкара можна буде заряджати від мережі.

Як повідомляє видання Best Car з посиланням на власні джерела в компанії Lexus, японські інженери працюють над наступником суперкара LFA. Автомобіль повинен отримати 4,0-літровий двигун з бітурбомотором V8 і електромотор. Сукупна потужність гібридної силової установки з можливістю підзарядки батареї від мережі складе 950 кінських сил.

Читайте також:  Tesla випустила дитячий квадроцикл у дизайні Cybertruck

LFA другого покоління повинен вийти на ринок в 2025 році, інші подробиці про майбутнє суперкарі поки невідомі. Lexus LFA оснащувався 4,8-літровим мотором V10 потужністю 560 кінських сил, завдяки якому автомобіль розганявся з місця до 100 кілометрів на годину за 3,7 секунди і розвивав максимальну швидкість в 326 кілометрів на годину.

Незважаючи на вражаючі характеристики і захоплені відгуки в пресі, суперкар виявився менш популярний, ніж очікував Lexus. Через високу вартість непродані екземпляри стояли на складах офіційних дилерів роками після закінчення випуску.

Трекова версія LFA під назвою Nurburgring Package відрізняється від базової аеродинамічними елементами з карбону, більш потужним двигуном, модернізованою коробкою передач, вихлопною системою і модернізованою підвіскою з розширеними можливостями по її налаштуванню.