Авто

Глава Porsche підтвердив електрифікацію моделі 911

Porsche 911

Генеральний директор компанії Porsche Олівер Блюме підтвердив, що у моделі 911 все-таки з’явиться електрифікована версія: він описав її як «дуже спортивний гібрид з гоночними технологіями».

Функції підзарядки від мережі для нього не буде передбачено. Не прийнято рішення і про створення повністю електричної модифікації “дев’ятсот одинадцятого”, а якщо в Порше все-таки і зважаться випустити дводверку без ДВС, то вона з’явиться не раніше 2030 року.

Фотошпигуни вже не раз ловили в об’єктиви своїх камер гібридний Porsche 911 під час ходових випробувань на Нюрбургрингу, а тепер в інтерв’ю виданню Automobilwoche глава Porsche Олівер Блюме підтвердив, що легендарна дводверка дійсно отримає гібридну силову установку і якісь гоночні технології.

Читайте також:  Представлений кросовер з комп'ютером на Windows у салоні

Які саме технології Порше має намір запозичити з автоперегонів, він не уточнив, проте відомо, що в 2023 році підрозділ Porsche Motorsport візьме участь в на гонках на витривалість на спортпрототипі нового класу LMDh з 680-сильною гібридною силовою установкою. Новинка повинна стати ще швидше 650-сильного 911 Turbo S, який набирає “сотню” за 2,7 секунди і може розігнатися до 330 км/год.

Ще до прем’єри 911 поточного покоління Блюме навесні 2018 року говорив, що модель стане гібридною після планового оновлення в середині життєвого циклу, і пояснював затримку недостатнім розвитком акумуляторних технологій.

Передбачається, що до 2030 року тільки у 20% моделей Porsche не буде гібридної системи, причому в основному мова йде якраз про 911. Топ-менеджер називав 911 “символом бренду” і пояснював, що традиційна схема конструкції з батареєю між осями позбавить двухдверку індивідуальності.