Авто

Компанія Radford показала інтер’єр своєї першої моделі

Lotus Type 62-2

Купе Lotus Type 62-2 відродженої британської компанії Radford отримало інтер’єр, в якому ретро поєднується з хайтеком. У автомобіля класичне трьохспицеве кермо, важіль коробки передач з виставленим напоказ механізмом перемикання, а також досить багато олдскульних перемикачів і тумблерів.

А справжньою родзинкою інтер’єру стали класичні хронометри виробництва Bremont, встановлені перед пасажиром-годинник і секундомір. Поставки Lotus Type 62-2 почнуться в першій половині 2022 року.

Як повідомляє видання Autocar, замість дзеркал заднього виду Radford Lotus Type 62-2 отримає бічні камери, які встановлені на передніх крилах і передають зображення на екрани, розташовані біля підстав стійок лобового скла.

Читайте також:  Запас ходу десяти електромобілів перевірили у реальних умовах

Центральний дисплей буде показувати зображення з камери в задній частині автомобіля. Замість мультимедійної системи в салоні буде магнітне кріплення для смартфона, яке інтегровано в табличку на передній панелі з вигравіруваним порядковим номером автомобіля.

Також є Bluetooth і бездротова зарядка. Radford випустить 62 екземпляри моделі, 12 з яких будуть топовими версіями під назвою John Player Special.

Купе Lotus Type 62-2 розроблено на основі серійного спорткара Lotus Evora у співпраці з підрозділом Lotus Engineering. Головною його особливістю є оригінальний кузов, стилізований під модель Lotus Type 62 зразка 1969 року.

Суперкар оснащений 3,5-літровим тойотовським мотором V6 з приводним нагнітачем потужністю 436 кінських сил. Версія Gold Leaf отримала форсований до 507 кінських сил двигун, а також 7-ступінчастий «робот» з двома зчепленнями замість стандартної шестиступінчастою «механіки».