Технології

Ролик YouTube про приховування дизлайків отримав десятки тисяч пальців вниз

YouTube

Оголосивши про намір приховати “дизлайки” під роликами, розробники YouTube випустили офіційне звернення з коментарями до нововведення.

Воно не залишилося без уваги користувачів, які висловили своє ставлення до майбутніх змін в поки ще доступній формі — закидавши відео негативними оцінками.

Починаючи з 11 листопада YouTube перестане відображати лічильник дизлайків під усіма опублікованими відеороликами — бачити кількість негативних оцінок зможуть тільки самі автори каналів.

Читайте також:  Нова функція на YouTube дозволить не прогаяти найцікавіше

У компанії пояснили нововведення бажанням захистити творців контенту від стихійного «замінусовування». При цьому сама кнопка з “пальцем вниз” залишиться на колишньому місці і буде впливати на алгоритм підбору рекомендацій користувачів.

Опублікований ролик, в якому представники майданчика пояснюють причини зміни політики оцінок, на момент виходу новини отримав понад 38 тисяч дизлайків.

У коментарях користувачі відзначили, що відмову від подібної кнопки не можна назвати хорошим рішенням. В якості аргументу деякі з них заявили, що нововведення позбавляє людей можливості легко виявляти відео, пов’язані з шахрайством і вводить в оману інформацією.