Технології

Ексклюзивна фішка Google Pixel з’явиться на інших смартфонах

Google Pixel 6

Одна з особливостей Android 12, яка поки доступна тільки на смартфонах серії Google Pixel, незабаром може з’явитися на гаджетах інших компаній.

Мова про динамічну зміну колірної схеми інтерфейсу пристрою в залежності від встановлених шпалер — її Згадка зі списком підтримуваних брендів недавно з’явилося в коді мобільної ОС.

Google

Екс-редактор XDA-Developers Мішал Рахман опублікував скріншот з фрагментом коду Android 12, в якому є згадка оригінальної функції. Там же перераховано ряд вендорів, в смартфонах яких імовірно незабаром з’явиться нова фішка для системного інтерфейсу. У списку відзначені OPPO, realme, OnePlus, vivo, Xiaomi, Motorola, Itel, Tecno Mobile, Infinix, HMD Global, Sharp, Sony, TCL, Lenovo, Google і Robolectric.

Читайте також:  Власники iPhone 13 незадоволені якістю зв'язку нового смартфона

Раніше Google вже підтвердила, що відповідний код буде доданий в репозиторій AOSP незабаром після релізу Android 12. Однак на той момент було неясно, чи будуть які-небудь виробники, крім Google, зацікавлені в підтримці динамічних тем, оскільки у багатьох з них є власні варіанти оформлення Android з кастомними елементами дизайну.

Очікується, що зазначені компанії зможуть застосовувати власні алгоритми підбору кольору на підставі основного відтінку встановлених шпалер, які будуть відрізнятися від тих, що використовує Google. Примітно, що в список не потрапила компанія Samsung, хоча в бета-версії фірмової прошивки Samsung One UI 4 передбачена функція динамічної зміни кольору.