Авто

Honda показала новий кросовер розміром із Hyundai Creta

Honda SUV RS

На автосалоні GIIAS в Індонезії дебютував шоу-кар Honda SUV RS-компактний кросовер довжиною 3,4 метра зі спортивним дизайном і червоними акцентами в екстер’єрі.

Технічних подробиць про новинку поки немає, проте, швидше за все, він розділив платформу з семимісним позашляховиком BR-V для місцевого ринку. Від нього ж він міг отримати і півторалітровий двигун 1.5 на 121 кінську силу.

У розробці п’ятимісного кросовера Honda SUV RS брали участь центр Honda R&D Asia Pacific і індонезійський підрозділ компанії. За однією з версій, серійна версія концепту буде продаватися під індексом ZR-V — цей товарний знак був зареєстрований Токійським офісом Honda ще навесні 2020 року.

Читайте також:  Kia відмовиться від ДВС та очистить океани від пластику

Honda SUV RS

Фото: Honda Indonesia

Згаданий 1,5-літровий двигун від BR-V – це лише один з можливих агрегатів для серійного кросовера. Наприклад, видання Paultan.org також згадує 122-сильну «турботрійку» 1.0 від Honda City і гібридну установку e: HEV, як у Jazz/Fit.

Honda SUV RS

Основними конкурентами майбутнього серійного кросовера стануть Toyota Raize і Daihatsu Rocky. З російського ринку Honda йде, однак якби такий кросовер продавався в нашій країні, то йому б довелося змагатися з Hyundai Creta і Renault Kaptur.