Криптовалюти

Блогер назвав термін окупності MacBook з чіпом M1 Pro під час майнінгу

MacBook Pro (2021)

Автор YouTube-каналу UFD Tech провів незвичайне тестування нової моделі MacBook Pro з процесором M1 Pro. Він перевірив, наскільки добре показує себе ноутбук при видобутку криптовалюти — і підрахував, за який період пристрій «відіб’є» свою ціну, якщо використовувати його для майнінгу.

Всі розрахунки блогер проводив на прикладі Ethereum. Згідно відеоролику, ноутбук з процесором Apple M1 Pro здатний вичавити близько 5 MH/s при енергоспоживанні близько 17 Вт — це значно менше, ніж у ряду ноутбуків під управлінням Windows зі схожим хешрейтом.

За розрахунками автора ролика, при безперервному майнінгу MacBook Pro може генерувати близько 42 центів прибутку в день, або близько $12,82 на місяць з урахуванням поточної вартості електроенергії.

Читайте також:  Тім Кук зізнався у володінні криптовалютою

З огляду на ціну самого лептопа, приблизний термін його окупності складе близько 17 років, що набагато більше терміну служби пристрою. Блогер також зазначив, що не рекомендує пробувати майнінг на MacBook у фоновому режимі — при такому сценарії роботи починає гальмувати навіть браузер, не кажучи вже про більш «важкі» додатки.