Технології

YouTube «вбиває» одну із найстаріших функцій сервісу

Google YouTube

Представники YouTube оголосили про переробку однієї з головних соціальних фішок популярного відеохостингу — системи призначених для користувача оцінок. Компанія прибрала кількість “пальців вниз” під роликами, пояснивши це бажанням захистити авторів відео від незаслуженої антипатії.

Сама кнопка дизлайку залишиться на колишньому місці, але побачити лічильник негативних оцінок зможе тільки автор відео. За словами співробітників сервісу, це допоможе творцям контенту боротися з публічними проявами неприязні. Раніше деякі власники каналів вже отримували можливість приховування кількості позитивних і негативних оцінок в тестовому режимі.

Передбачається, що без лічильника дизлайків користувачі не будуть оцінювати відео ще до його перегляду, спираючись лише на співвідношення двох чисел. Таким чином, іконка з “пальцем вниз” буде показова тільки для творців контенту. При цьому алгоритми платформи як і раніше будуть враховувати виставлені Користувачем оцінки при підборі рекомендацій.

Читайте також:  Офтальмологи висловилися щодо шкоди синього світла для очей

“Ми знаємо, що ви можете не погодитися з цим рішенням, але вважаємо, що це правильно для платформи», — зазначили в компанії.

Лічильник негативних оцінок буде відключений з 11 листопада 2021 року. Примітно, що найбільш «задизлайканим» роликом на платформі став дайджест YouTube Rewind 2018, який набрав більше 19 мільйонів відміток «не подобається».