Авто

Volkswagen побудує завод з випуску електрокарів, щоб конкурувати з “Гігафібрикою” Tesla

Volkswagen

Volkswagen незабаром отримає дозвіл на будівництво ще одного заводу в Німеччині — нове підприємство з випуску електромобілів хочуть звести недалеко від штаб-квартири у Вольфсбурзі.

Reuters зазначає, що з появою сучасного заводу концерн розраховує вирішити відразу дві проблеми: по-перше, очистити репутацію після дизельного скандалу, а по-друге, скласти конкуренцію «Гігафібриці» Tesla, яка восени відкрилася в Берліні.

Подробиць про новий завод Volkswagen поки мало. За попередніми даними, підприємство буде розраховане на випуск 250 тисяч машин на рік, тобто майже в два рази менше, ніж виробляє існуючий завод марки у Вольфсбурзі. Старт виробництва запланований на 2026 рік, причому першою моделлю, яка зійде з конвеєра, стане загадковий флагман Trinity.

Читайте також:  Компанія Radford показала інтер'єр своєї першої моделі

Інформацію про проект Trinity в компанії теж поки не розкривають. Відомо тільки те, що це буде сама технологічна модель марки, А в її основу ляже нова платформа Scalable Systems Platform (SSP).

Базовим для Project Trinity стане автопілот рівня автономності 2+, але технічно електрокар буде готовий до впровадження систем автономного водіння четвертого рівня — залишиться дочекатися лише появи відповідної інфраструктури на автомагістралях.

Раніше назвали і приблизну вартість майбутнього електрокара-близько 35 тисяч євро, тобто нарівні з ID.3.

Що ж стосується згаданої Берлінської “Гігафібрики” Tesla, то там організована збірка моделі Model Y: згідно з планом, вже до кінця 2022 року щотижня з конвеєра сходитимуть 5-10 тисяч електрокарів.

Читайте також:  Електрохетчбек Nissan Leaf стане кросовером в новому поколінні

Джерело: Reuters